İddaa kuponunda ertelenen maçın sonucu ne olur?

Cumartesi, Nisan 14, 20120 yorumİddaa kuponunda ertelenen maçın sonucu ne olur?

ertelenen maçın sonucu ne olur,maç ertelendi şimdi ne olucak,ertelenen maçın oranı,maç ertelendi iddaa oranı ne olur,ertelenen maçın sonucu ne olur,

Oynadığınız kuponda bir maç ertelendiyse o maç kupondan çıkarılmış gibi düşünülür...
Yani bir kuponda 5 maç oynadıysanız ertelenen maç bu kupondan çıkmış yani 4 maç oynanmış gibi hesap edilir...

Günlük banko iddaa kuponlarını görmek için TIKLAYINIZ
Daha geniş bilgi için lütfen alttaki İddaa Oyun Kurallarını Okuyunuz ;

Oyun Kuralları

Maç Sonucu Oyunu'nda bir satırda en fazla 2 tahminde bulunulabilir.
Bir kuponda bir maç için ya Maç Sonucu Oyunu, İlk Yarı / Maç Sonucu Oyunu ya da Mac Skoru oyunu oynanabilir.
Oranlar, maçlar oynanıncaya kadar değişebilir. Geçerli oranlar, İddaa oynadıktan sonra elindeki bilette bulunan oranlardır.
Bir kuponda hem Maç Sonucu Oyunu hem İlk Yarı / Maç Sonucu Oyunu hem de Maç Skoru Oyunu oynanabilir.
iddaa Oyunu'nu 18 yaşından büyükler oynayabilir.
Bir iddaa kuponunda oyun, 2500 kolonu geçemez.
İlk Yarı / Maç Sonucu Oyunu'nda MBS sütununda "1" olarak belirtilen maçlar için, 1 tane maç tahmini yapılabilir.
Tüm tahminler, bir futbol maçının 90 dakikalık süresine (hakem tarafından sakatlanmalar ve diğer nedenlerle oluşan duraklama dahil olmak üzere) göre düzenlenmiştir. Uzatmalar, "altın gol" veya penaltı atışları tahminlere ilişkin sonuçları etkilemez.
Bir maç kupon kabulü için esas alınan saatten daha erken başlarsa; bu maçı içeren ve maçın başlangıç saatinden önce oynanan kuponlar kabul edilir.Yine bu maçı içeren ancak maçın başlangıç saatinden sonra oynanan kuponlar kabul edilir ama karşılaşmanın oranı bir (1) olarak alınır.
Bir maç:

1. İptal edilirse veya

2. Yerel saatle Programda belirtilen tarihi müteakip bir günden fazla ertelenirse,

3. İkinci yarının başlangıcından önce ertelenirse ve erteleme anıyla maçın normal süresi arasındaki süre Programda belirtilen günü takip eden gün içerisinde oynanmazsa (yerel saatle),

4. Program yayınlandıktan sonra ev sahibi /deplasman takımları yer değiştirmesi ve tarafsız sahada oynama durumunda,

5. Rakipler değişirse; karşılaşmaların maç, ilk yarı /normal süre sonucuna ve maçın skoruna ilişkin tahminler kabul edilir. Ama karşılaşmanın oranı bir (1) olarak kabul edilir. Bu durumda, Programda yer alan oynanabilecek maç sayısı en az ikiye düşene kadar Oyuncu oynamaya devam edebilir. Programda oynanabilecek tek maç kalması halinde, MBS sütununda 1 olarak belirtilmiş ise, tek tahmin bulunan kolonlar geçerliliğini korur. Bu gerekleri karşılamayan kolonlar, oyuna katılamazlar ve bu kolonlar için ödenen tutar, oyuncunun oynadığı tüm karşılaşmalar sona erdikten sonra oyuncuya iade edilir.

Bir maç ikinci devresi esnasında ertelenirse ve maçın geri kalan süresi, Programda resmi olarak belirtilen günü müteakip bir takvim günü içinde oynanmazsa (yerel saatle), geçerli sonuç olarak, maç, ilk yarı /maç sonucu veya maçın skoru erteleme anındaki sonuç ve skor olarak kabul edilir.
Bir maç, maç başladıktan sonra ertelenir ve Programda resmi olarak belirtilen günden itibaren bir takvim günü içinde yeniden oynanır ve sonuçlanırsa (yerel saatle), geçerli maç, ilk yarı /maç sonucu veya maçın skoru maçın tamamlandığı andaki sonuç ve skordur.
Sunulan etkinliklere ilişkin veri veya belirli bir bilginin Program'da bulunmaması veya hatalar olduğunun fark edilmesi veya Program'ın dağıtımının gecikmesi durumunda, Spor Toto Teşkilatı, bu hususları mümkün olan diğer yollarla bildirme hakkına sahiptir.
Bir kupon, oynandığı andan sonraki 5 (beş) dakika içerisinde, maç başlamadığı takdirde oynandığı terminalden iptal edilebilir. Bunun için terminal bir iptal çıktısı verir. Maçın başlama saatinden sonra iptal mümkün değildir.

GÜNLÜK ŞİKELİ MAÇLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bu yazı daha önce counter kişi tarafından okundu.
Share this article :

Yorum Gönder

 
Destek : Erdal İlgin | Copyright © 2011. Oran Şikesi Maç Taktikleri - All Rights Reserved
iddaa . .Erdal İlgin
Proudly powered by Blogger